Bezūdens citronskābe

Prodcut nosaukums: Bezūdens citronskābe
CAS Nr .: 77-92-9
Izskats: balta pulvera acu izmērs: 70-80 acis
Izmantotā daļa: nav
Novērtējums: Pārtika
Testa metode: HPLC

 • Apraksts
 • Pavadzīmes
 • Bezūdens citronskābe

  Pie istabas temperatūras citronskābe ir balts kristālisks pulveris. Tas var pastāvēt bezūdens (bezūdens) veidā vai kā monohidrāts. Bezūdens forma kristalizējas no karstā ūdens, bet monohidrāts veidojas, kad citronskābe tiek kristalizēta no aukstā ūdens. Monohidrātu var pārveidot bezūdens formā, apsildot virs 78 ° C. Citronskābe arī izšķīst absolūtā (bezūdens) etanolā (76 daļas citronskābes uz 100 etanola daļām) 15 ° C temperatūrā.

  Ķīmiskajā struktūrā citronskābe sadala citu karbonskābju īpašības. Sildot virs 175 ° C, tas sadalās, samazinot oglekļa dioksīdu un ūdeni.

  Citronskābe ir nedaudz stiprāka skābe nekā tipiskās karbonskābes, jo anjonu var stabilizēt, veidojot intramolekulāru ūdeņraža saiti no citām citurskābes protonu grupām.

  Prodcut N ame: Citric A cid bezūdens

  CAS Nr . : 77-92-9

  Izskats: balts pulveris

  Acu izmērs: 70-80 Acs

  Izmantotā daļa: nav

  Novērtējums: Pārtika

  Testa metode: HPLC


  Bezūdens citronskābe (2) .jpg


  Bezūdens citronskābes funkcijas

  Bezūdens citronskābe galvenokārt tiek izmantota kā aromatizējošs līdzeklis, konservants un antistaling līdzeklis pārtikas un dzērienu rūpniecībā. Citronskābi var izmantot arī kā antioksidantu, plastifikatoru, mazgāšanas līdzekli ķīmiskās, kosmētikas un mazgāšanas līdzekļu nozarēs. Bezūdens citronskābe kā pārtikas piedeva ir būtiska pārtikas sastāvdaļa mūsu pārtikas piegādē. Kā vadošais pārtikas piedevu un pārtikas produktu sastāvdaļu piegādātājs Ķīnā, mēs varam nodrošināt jūs ar augstas kvalitātes bezūdens citronskābi. • Zem 5KG

  Alumīnija folijas maisiņš iekšā, kartona kaste ārpusē

  Virs 6 ~ 25KG

  Dubulti aiztaisoti PP somas iekšā, šķiedru cilindrs ārpusē

  Drum Volume

  25KG bungas: 37cm * 37cm * 51cm

  10kg bungas: 30cm * 30cm * 40cm

  Kartona apjoms

  1KG kartons: 200mm * 200mm * 260mm

  5KG kartons: 250mm * 330mm * 270mm

  Piezīme

  Mēs varētu iepakojumā, kā jūsu prasībām, un OEM & ODM welcome.

Hot Tags: bezūdens citronskābe, Ķīnas rūpnīcas piegādātājs, augsta kvalitāte, augsta tīrības pakāpe, labākā pārdošana, lieliska cena
Saistītie produkti

Izmeklēšana