Rūpnīcu piegāde Fitosterīns samazina holesterīnu

Angļu nosaukums: fitosterīni
Aktīvā sastāvdaļa: fitosterīns
Specifikācija: 95%
Izskats: Piena balts pulveris
Zīmols: LS-Herb

 • Apraksts
 • Pavadzīmes
 • Rūpnīcu piegāde Fitosterīns samazina holesterīnu

  XI AN LESEN BIOTEHNOLOĢIJA CO., LTD. specializējas desmit gadu augu ekstraktos un eksporta tirdzniecībā, lai nodrošinātu klientus ar augstu kvalitāti, organisko, dabisko, labo cenu par dažādiem augu ekstraktiem, augļu un dārzeņu pulveri, kā arī kosmētikas, ķīmiskās izejvielas.

  Fitosterīni izgatavo no kukurūzas, sojas pupām, kas iegūtas fiziskās attīrīšanas rezultātā, ar augstu uzturvērtību, fizisko aktivitāti un citām īpašībām. Augu sterīni var pazemināt holesterīna līmeni, samazinot sirds un asinsvadu slimību risku. Tas tiek plaši izmantots pārtikā, medicīnā, kosmētikā, dzīvnieku augšanas aģen- tūrās un papīra apstrādē, drukāšanā, tekstilizstrādājumos un citās jomās, jo īpaši Eiropā, jo tā ir ļoti izplatīta pārtikas piedeva, ko plaši lieto pārtikā, kas pazemina holesterīnu.

  Angļu   N ame: Fitosteroli

  Aktīvā sastāvdaļa: fitosterīns

  Specifikācija: 95%

  Izskats: balts pulveris

  Zīmols: LS-Herb

  Ekstrakcijas metode: ūdens / etanols

  Testa metode: HPLC


  Fitosterīna funkcijas:

  1. Ir zināms, ka fitosterīnam ir pretvēža aktivitātes, var novērst holesterīna uzsūkšanos, veicina holesterīna metabolismu, samazina holesterīna biosintēzi un tiek izmantota arteriosklerozes, vēža, ādas vēža un dzemdes kakla vēža profilaksei un ārstēšanai. Tas arī atvieglo brūču sadzīšanu un palielina mikrocirkulāciju. Turklāt fitosterīns ir svarīgs prekursors D3 vitamīns un steroīdu zāļu ražošanā.

  2. Fitosterīns ir arī pazīstama antioksidanta klase, un to plaši izmanto kā pārtikas un barības piedevas.

  3. Fitosterīnam ir augsta ādas caurlaidība, un to var izmantot kā ādas mitrinātāju. Tas veicina ādas atjaunošanos un novērš ādas bojājumus, ko rada saules starojums. Ādas losjoni, kas satur fitosterīnu kā ūdens / eļļas emulsiju, ir patīkami, taukaini sajūt un ir izturīgi pret sadalīšanos.

 • Zem 5KG

  Alumīnija folijas maisiņš iekšā, kartona kaste ārpusē

  Virs 6 ~ 25KG

  Dubulti aiztaisoti PP somas iekšā, šķiedru cilindrs ārpusē

  Drum Volume

  25KG bungas: 37cm * 37cm * 51cm

  10kg bungas: 30cm * 30cm * 40cm

  Kartona apjoms

  1KG kartons: 200mm * 200mm * 260mm

  5KG kartons: 250mm * 330mm * 270mm

  Piezīme

  Mēs varētu iepakojumā, kā jūsu prasībām, un OEM & ODM welcome.

Hot Tags: Fitosterīns, Ķīna fabrikas piegādātājs, augsta kvalitāte, augsta tīrības pakāpe, labākā pārdošana, lieliska cena, fitosterīns, beta sitosterols, fitosterīni, fitosterīna esteri, fitosteroli
Saistītie produkti

Izmeklēšana